צימרים

יש לכם מקום… יש לכם חזון… אבל אין לכם מושג מאיפה להתחיל. העולם מתחלק לשניים, אלו שאוהבים לנפוש בצימרים מעץ ואלו שרוצים להקים צימרים מעץ – לאיזה סוג אתם משתייכים? כאשר אנו חושבים על צימרים אוטומטית אנחנו נדמיין צימרים מעץ, זה לא יכול להיות אחרת. ותדעו, זה לא כזה בעיה גדולה להקים אחד בבית שלכם, אז למה אתם מחכים?

מה המטרה שלכם?

לפני שאתם הולכים לאסוף קרשים מהשכנים, עצרו רגע. מה המטרה לשמה אתם רוצים לבנות צימר? האם אתם רוצים לגור שם? האם הצימר משמש לנופש? ומה התקציב שעומד לרשותכם? עליכם לשאול את כל השאלות לפני שאתם פונים לבעל מקצוע. בסופו של דבר, בעל המקצוע הוא זה שילווה אתכם בהחלטה של גודל הצימר, עיצוב וכן הלאה… אבל חשוב שתגיעו עם בסיס כלשהו משלכם בכדי לזרז תהליך ולבחון האם זה בכלל רלוונטי להתחיל לעבוד.

בחירת מקום – צימרים מעץ

למה בחירת המקום כל כך חשובה? צימרים מעץ לא מתאימים לכל סוג אדמה, כמו כל מבנה. גם אם יש לכם שטח אדמה פנוי עליכם לבחון האם הקרקע מתאימה לבניית תשתיות והנחה של מבנה מוכן. כמו כן, כאשר מדובר על צימר אשר מיועד לנופשים, אתם רוצים לראות מהו הנופש אשר ממנו יהנו האורחים, האם אפשר לעשות רעש במקום, וכמובן יש לבדוק האם יש היתרים לבנייה או העמדת מבנה במקום. אלו השיקולים הראשוניים שעליכם לקחת בחשבון, כמו כן תוכלו להעלות את השיקולים האלו בפני בעל מקצוע אשר יכוון אתכם למסקנה הנכונה.

מה ההבדל בין צימר תיירותי לבין צימר המיועד למגורים?
כאשר אנו בונים צימר לצורך תיירותי עלינו לקחת בחשבון שרמת החיים המבוקשת תהיה יותר מהסטנדרט, שימו לב למתחרים בשוק וחשבו למה שיבחרו בכם על פני המתחרים. עליכם לפנק את הלקוחות שלכם בג'קוזי, טלוויזיות, מטבח איכותי ונוף מרהיב. כמובן שאין מה לדבר על עניין התשתיות ואחזקת המבנה שחייב להיות עמיד ואיכותי. כאשר מדובר על צימר שמיועד למגורים אנו חושבים קצת אחרת, צריך לבחור את הצימר בהתאם לטעם שלנו, לא להתחשב במה אורחים אחרים היו רוצים לראות בבית.

כמה זה עולה לי?

עלות בנייה של צימרים מעץ אינה בהכרח זולה, במיוחד כאשר אנחנו רוצים להשקיע בחומרי גלם איכותיים. אך דבר אחד נוכל להבטיח לכם, לא תמצאו חומר גלם אחר המיועד לבנייה שיהיה יותר זול ועמיד מעץ. לסיכום הדברים, אנו יכולים להתפשר על הכל, אבל לא על איכות. המחיר שתשלמו יהיה בהתאם לרמת ההשקעה שלכם, סוג הצימר, ההיתרים הנדרשים, תשתיות וכן הלאה. הכי חשוב הוא לבחור בחברה מקצועית אשר תלווה אתכם בפרויקט הבנייה. כיום יש חברות אשר בונות את הצימר במפעל ומובילים אותו הישר אליכם.

יצירת קשר

    צרו קשר באמצעות הטופס המקוון