דלתות

דלתות מעץ הפכו לפופולריות בשנים האחרונות, אנו יכולים לראות מגוון רחב של דלתות מעץ בבתים שונים. דלת מעץ מציגה לנו יוקרתיות, אפשרויות העיצוב הן רבות, אך גם קל מאוד לעשות בחירות לא נכונות בכל הנוגע לדלתות עץ. בכדי להבטיח שאתם עושים את הבחירה הנכונה אנחנו נכנסים לתמונה. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על דלתות מעץ

מהם היתרונות של דלתות מעץ?

אם נשווה את דלתות העץ לסוגים אחרים נוכל לראות שהדלת שהכי נוחה לתיקון היא דלת עץ. יש מקרים של דלתות אחרות אשר במקרה בו נוצר חור, שבר, סדק או כל דבר אחר, נצטרך להחליף את הדלת כולה. כאשר יש תקלות מורכבות יותר נוכל להיעזר בבעל מקצוע אשר יידע להתנהג בזהירות עם דלת העץ ולתקן אותה.

כמו כן, דלת עץ מציגה לנו יוקרתיות אשר לא כל דלת יכולה להציג לנו. מדובר על מראה מודרני אשר משולב בו גם מראה עתיק מעט. כמה פעם יצא לכם להיתקל בדלת מעץ בבית סטנדרטי? הייחודיות של דלתות עץ הוא מה שהופך את הדלת לכך כך פופולרית, אין דלת עץ שנראית כמו אחרת.

מבעד לכך, יש לנו סוגים שונים של דלתות עץ, המראה יכול להשתנות מקצה אל הקצה. דלתות עץ הן מאוד גמישות וניתנות להתאמה אישית. נוכל לבחור גם דלתות בתקציב שיותר נוח לנו, דבר אשר לא יגרע מאיכות העץ, או כמובן מהעיצוב של דלת העץ.

מהם החסרונות של דלתות עץ?

החיסרון הבולט ביותר של דלתות עץ יהיה העמידות שלהן בפני מים – אין להן עמידות בפני מים. הבעיה של עץ הוא כאשר המים נוגעים בו לאורך זמן ממושך, העץ פשוט מתנפח. סביר להניח שגשם בארץ הוא לא מה שיגרום לדלת להתנפח. הבעיה היא כאשר נוצרת שלולית בתחתית הדלת, במקרה כזה שהעץ מתנפח דווקא בתחתית יהיה לנו הרבה יותר מסובך לתקן את זה – הדלת תחרוק. לכן, כאשר מדובר על דלת כניסה יש להתייעץ עם בעלי מקצוע ולבחון את האפשרויות אשר עומדות לרשותכם בבחירת סוג הדלת.

עוד חיסרון הוא עמידות בפני מזיקים. יש היום עצים מסוימים אשר יש להם הגנה טבעית בפני מזיקים, אך אם לא חשוב לבחור בחברה מקצועית אשר תשתמש בחומרים מקצועיים להגנה מפני מזיקים. במקרה בו בחרתם בחברה לא מקצועית, תוכלו למצוא את עצמכם פותחים דלת מכורסמת.

ציפוי לדלת מעץ

אחד הפתרונות החשובים ביותר שיש לדלת מעץ יבוא לידי ביטוי בציפוי. יש סוגי ציפוי שונים, חלקם נעשים באופן תעשייתי וחלקם באמצעות מריחת צבע ייחודי. התפקיד של הציפוי הוא לשמור על אורך חיי העץ, להבטיח הרחקה של מזיקים וכמובן לגרום לצבע להיות עמיד בפני תנאי מזג האוויר השונים.  

יצירת קשר

    צרו קשר באמצעות הטופס המקוון