ארונות

ארונות מעץ יכולים לשדרג את הבית שלנו מבחינה עיצובית כמה רמות מכל כל חומר גלם אחר. היתרון של עץ הוא שניתן לשחק איתו מבחינה עיצובית, כמו כן העץ נחשב למוצר מאוד עמיד. ניתן לעשות ארונות מעץ למקומות שונים בבית, לאמבטיה, למטבח ולסלון. כדאי לדעת איך להתאים את סוג העץ למקום בו הארון נמצא.

 סוגי עצים המתאימים לארונות מעץ

‏יש סוגי עצים שונים אשר יתאים הולכים לבניית ארונות מעץ. העץ המבוקש ביותר הוא עץ אורן, ‏לעץ האורן יש יתרונות רבים: היתרון הראשון ושמאוד קשה לעבוד עם סוג את זה, ניתן לעצב אותו בהתאמה אישית והוא עמיד בפני תנאי מזג האוויר השונים. ‏עם זאת, החיסרון העיקרי של עץ אורן הוא שמזיקים רבים נמשכים אליו.
 

הסוג השני המומלץ הוא עץ מהגוני. יש סוגים שונים של עץ מהגוני, הבחירה היא מאוד קריטית. סיכוי גדול מאוד שמה שאתם רואים בקטלוגים הוא לאו דווקא עץ מהגוני אלא תחליף. גם התחליפים מציגים לנו את היתרונות של העץ, עמידות גבוהה, צבע עמיד וחוסן.
 

הסוג האחרון עליו אנו ממליצים הוא עץ טיק. מדובר על עץ יוקרתי מאוד אשר מכיל רמות גבוהות של שמן, לכן הוא עמיד בפני מזיקים. עץ הטיק משמש גם לבניית אוניות מכיוון שהוא עמיד בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים.
 

ארונות עץ לאמבטיה

מה קורה כאשר אנחנו למקם את הארון שלנו במקום בו הוא יכול להירטב? במקרים כאלה הבחירה שלנו בסוג העץ היא קריטית. עלינו לבחור סוג עץ אשר המים לא ישפיעו עליו. הבעיה בעץ הוא שהעץ מתנפח כאשר יש מגע של מים. לכן יש חשיבות גם לסוג העץ וגם להתקנה שהיא מעל הקרקע מעט, למניעת חדירת מים.

 
על פי מה נקבע מחיר הארון?

גודל – המחיר נקבע על פי מ״ר. ככל שנרכוש כמות גדולה יוצא כך המחיר למ״ר יהיה נמוך יותר. לכן, בדרך כלל כאשר אנו לפני מעבר דירה נרצה לרכוש כמות גדולה של ארונות מעץ.

סוג העץ – לסוג העץ יש השפעה על המחיר, עץ מהגוני לדוגמא הוא בעל היצע נמוך יותר לכן המחיר גבוה. כמו כן, עץ מלא יהיה יקר יותר מאשר עץ מלאכותי או מעורב.

עיצוב – יש הבדל במחיר בין עץ בעיצוב אישי לבין עיצוב אשר החברה מעניקה לכם. עיצוב אישי דורש יותר עבודה ולכן המחיר יהיה בהכרח גבוה יותר.

 
ארונות מעץ מלא

ארונות מעת מלא יביאו לנו תמיד את התוצאה הטובה ביותר. כאשר אנחנו מערבבים בסוג העץ חומרים שונים אנו לא נקבל את כל ההטבות שאותו העץ מעניק לנו. ארונות מעץ מלא מתאפיינים באיכות גבוהה, עמידים בפני לחות ואין בהם חומרים אשר פוגעים באיכות הסביבה או בבריאות שלנו באופן עקיף. כמו כן, אין מראה מרהיב יותר מאשר עצים מלאים, אין איך להתחמק מזה.

יצירת קשר

    צרו קשר באמצעות הטופס המקוון