אם החלטתם כי לא מתאימה לכם מרפסת פתוחה שכן אתם מעוניינים לארח בה חברים גם בימי החורף הקרים וגם בימי הקיץ החמים ודבר זה אינו אפשרי כל עוד היא פתוחה, הגיע הזמן לפנות אל חברה אשר מתמחה בכל הקשור אל סגירת מרפסות ומבנים פתוחים נוספים. מה זה אומר? הכל במאמר זה

סגירת מרפסות- כי צריכים עוד חדר בבית
ישנם מצבים רבים בהם אנו מגלים כי הדירה אליה נכנסנו כאשר היינו זוג ללא ילדים קטנה למידתנו וזאת משום תינוק חדש אשר הצטרף למשפחה או אחד מההורים אשר עברו לגור בביתנו. במצבים אלו יש לנו שתי אפשרויות. הראשונה היא למכור את הדירה הקיימת ולעבור לדירה מרווחת יותר, דבר אשר מצריך השקעה כספית וזמן רב לכל הפרוצדורות הקשורות אל מכירה וקניה של בית. האפשרות השנייה היא הרחבת הבית או הדירה על ידי סגירת מרפסות פתוחות או בניית חדר נוסף בבית.

סגירת מרפסות על ידי בניה קלה
הדרך היעילה ביותר לסגירת מרפסת היא על ידי שימוש בשיטת בנייה מודולארית, דהיינו, שיטת בנייה קלה. כאן תוכלו ליהנות מסגירה של מרפסת ובניית חדר במהירות. שיטה זו שקטה מאוד וזאת לעומת שיטות ההרחבה והבנייה הקונבנציונאליות. נהוג להשתמש בבידוד קלקר, המבטיח בידוד תרמי נפלא. בנוסף, חשוב לדעת כי בבנייה קלה משתמשים בדרך כלל בפאנלים קלי משקל, דבר אשר אינו מצריך מבעל המקצוע להתחיל ולבנות כל מיני מבני בסיס כבדים וכן כי פעמים רבות המרפסת אינה יכולה לעמוד במשקל הרב של חומרי בנייה שונים.

סגירת מרפסות- חשוב לוודא
אם גם אתם החלטתם על סגירת מרפסות חשוב שתוודאו כי אתם בוחרים בחברה בעלת ניסיון ומוניטין בבנייה קלה וסגירה של מרפסות הבית ובנוסף תוודאו גם את הנקודות החשובות הבאות:

•    חוקיות – אין לשכור את שירותיה של חברה או בעל מקצוע על סמך הדברים אותם הוא מספר לכם. חובה לבדוק כי מדובר בחברה חוקית או בעל מקצוע אשר יכול להציג בפניכם את הרישיון שלו וכן כי החברה או בעל המקצוע מספק קבלות בגין כל תשלום המועבר לו.

•    הרמוניה וניסיון- יש לקחת בחשבון כי התוצאה הסופית של סגירת מרפסת תהיה מוצלחת רק אם החדר הנוסף או המרפסת הסגורה תראה כחלק טבעי מהבית ולא כמרפסת שנסגרה, או כטלאי. כאן הניסיון של בעל המקצוע והשימוש שלו בחומרים איכותיים המשתלבים מבחינת גוון הצבע והחומר חשובים מאוד ולכן ההמלצה היא לבקש ממנו לראות דוגמאות קודמות של סגירת מרפסות וזאת טרם אתם סוגרים איתו.

•    תעלות וחוטי חשמל- אחד מהדברים המטרידים ביותר יכולים להיות תעלות פלסטיק וחוטי חשמל חשופים. יש לוודא וזאת טרם השכרת איש המקצוע כי הוא ידאג לשלב את התעלות והחוטים בפאנל מיוחד וחבוי.

•    אחריות- חשוב לוודא כי החברה מעניקה לכם אחריות על העבודה שהיא מבצעת. אם החלטתם שהעבודה תערב  פאנל חשוב לוודא כי מדובר בפאנל המאושר על ידי תו תקן של מכון התקנים הישראלי וכן כי אתם מקבלים אחריות של לפחות עשר שנים עליו.

לקריאת מאמר נוסף לחצו על הקישור א.ש תעשיות פנל

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.